Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Już po raz trzeci zorganizowaliśmy obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Uczniowie należący do Szkolnych Kół Wolontariatu z terenu Dąbrowy Tarnowskiej uczestniczyli we Mszy świętej. Zgromadzeni wysłuchali okolicznościowego kazania przygotowanego przez ks. Krzysztofa, w którym zwrócił uwagę na ważną pracę na rzecz drugiego człowieka. Po nabożeństwie wszyscy wolontariusze spotkali się w Domu Katechetycznym, aby uczestniczyć w montażu słowno-muzycznym przygotowanym przez uczniów ZSP nr.1. Młodzież i wolontariusze naszej szkoły przygotowali z kolei słodki poczęstunek. Serdecznie dziękuję Dyrekcji, ks. Krzysztofowi i nauczycielom za pomoc w organizacji uroczystości. Dziękuję młodzieży i wolontariuszom za zaangażowanie i współpracę.