Wizyta w Wspólnocie Cenacolo

13 grudnia przedstawiciele  Szkolnego  Koła Trzeźwościowego wraz z Panem Dyrektorem mgr Robertem Panterą  i opiekunem Koła mgr Marią Borek odwiedzili Wspólnotę  Cenacolo (leczenia uzależnień) znajdujący się w Porębie Radlanej koło Tarnowca.
Głównym celem wizyty było wręczenie prezentów świątecznych w których znajdowały się artykuły spożywcze podarowane od uczniów naszego Zespołu Szkół. Pan dyrektor wręczył przedstawicielom Wspólnoty list z podziękowaniem za piękną i wzruszającą prelekcje w której uczestniczyli  24 października uczniowie klas trzecich zawodowych naszej szkoły. Złożyliśmy również życzenia świąteczne całej społeczności Wspólnoty.
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do dołączenia się do  Szkolnego Koła Trzeźwościowego.