Gesty dobroci w Wielkim Tygodniu.

17 kwietnia2019 roku grupa wolontariuszy z naszej szkoły udała się do zaprzyjaźnionej grupy seniorów  – pensjonariuszy  Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Dąbrowie Tarnowskiej. Celem wizyty były świąteczne życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, a także rozmowy  przy łóżkach szpitalnych osób chorych i szczególnie doświadczonych przez los. Wzruszenie ogarniało serca młodych ludzi na widok bólu i cierpienia, zamkniętego w duszy i ciele drugiego człowieka. Wzruszenie też towarzyszyło seniorom, którzy okazywali wdzięczność wolontariuszom za ich wrażliwość, serce i pamięć. Młodzież wręczyła drobne, słodkie upominki, na które zapracowała, prowadząc na terenie szkoły różne akcje charytatywne.