Niech się święci 3 Maj.

W dniu 30 kwietnia 2019r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła uroczysta akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Społeczność naszej szkoły miała okazję wysłuchać wykładu, który wygłosił pan Włodzimierz Piasecki– nauczyciel historii, a następnie montażu słowno-muzycznego przygotowanego przez klasę III a wraz z wychowawcą. Po zakończeniu oficjalnej części dyrektor i nauczyciele wychowania fizycznego wręczyli puchary i medale zwycięskim drużynom Szkolnego turnieju piłki nożnej halowej (I miejsce-III B,II miejsce-II TEH, III miejsce-IV TL) oraz zwycięzcom Szkolnego turnieju szachowego(I miejsce-Eryk Kordos kl. II TEH, II miejsce-Jakub Wiatr kl I TI, III miejsce-Hubert Magiera kl II TLI).