INFORMACJA dotycząca odbioru nagród za udział w Konkursie Powiatowym pt.: „Wirusowe zapalenie wątroby typu A, B i C ” oraz „Znamię – znam je? – czerniak”

20 lutego 2020 r. w Zespole Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się Konkurs Powiatowy dla szkół podstawowych pt.: „Wirusowe zapalenie wątroby typu A, B i C ”
oraz  „Znamię – znam je? – czerniak”.

Laureatami trzech pierwszych miejsc są:

I miejsce – Pola Przybyło –  Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
II miejsce – Katarzyna Kazibut Szkoła Podstawowa w Luszowicach
III miejsce – Gabriela Twaróg Szkoła Podstawowa w Szczucinie

Nagrody ufundował Zespół Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego oraz Powiatowa Stacja Epidemiologiczna w Dąbrowie Tarnowskiej.

1. Miejsce: SONY Stero Headphones MDR – EX15AP, POWER BANK 2600 mAh, KARTA PREZENTOWA EMPIK o wartości 50 zł oraz Smart band – FW20 SOFT- opaska sportowa.
  2. Miejsce: Stero Headphones MDR – EX15AP, POWER BANK 2600 mAh, KARTA PREZENTOWA EMPIK o wartości 50 zł oraz LogiLink Portable MP3 Speaker – głośnik
  3. Miejsce: Stero Headphones MDR – EX15AP, POWER BANK 2600 mAh, KARTA PREZENTOWA EMPIK o wartości 50 zł oraz słuchawki Blow B-100 douszne Stereo z mikrofonem.

Bardzo prosimy o zgłaszanie się nauczycieli przygotowujących dzieci do konkursu lub ich rodziców po odbiór nagród w Zespole Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w sekretariacie uczniowskim w pokoju nr 9 , w miarę możliwości do 05 czerwca 2020 roku.
Laureatom i nauczycielom przygotowujących serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział!
Zapraszamy za rok!

Hanna Jamka