Sukces Kamili Gadziały w Ogólnopolskim konkursie wiedzy o Krajach Niemieckiego Obszaru Językowego.

Uczennica naszej szkoły, Kamila Gadziała z klasy ITE znalazła się w pierwszej dziesiątce uczniów w Ogólnopolskim konkursie wiedzy o Krajach Niemieckiego Obszaru Językowego. Projekt pt.: „ Deutschland Online” organizowanym przez Kraj Związkowy Brandenburgia oraz Polską Akademię Rozwoju. Projekt realizowany był w maju. Niedawno poznaliśmy wyniki z uwagi na bardzo dużą liczbę uczestników biorących udział w tym projekcie. Nasza laureatka będzie mogła wziąć udział w bezpłatnym kursie języka niemieckiego. Serdecznie gratulujemy naszej uczennicy sukcesu.

Gratulujemy również opiekunowi naszych uczniów w projekcie, pani mgr Natalii Zbaraza -Pytel