POWIATOWA LICEALIADA – Piłka koszykowa dziewcząt i chłopców

W dniu 14.12.2014r. odbyła się Powiatowa Licealiada w Piłce Koszykowej Dziewcząt, natomiast dnia 15.12.2016 Powiatowa Licealida w Piłce Koszykowej Chłopców. Organizatorem turniejów była nasza szkoła. Zawody odbyły się na hali widowiskowo-sportowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej. Do rywalizacji o tytuł Mistrza Powiatu stanęły po 3 drużyny dziewcząt i chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu dąbrowskiego (nasza szkoła, ZSP nr 1 D.T., PCEiKZ Szczucin). Mecze rozgrywane były – 2 kwarty po 10 minut. Turniej dziewcząt sędziował nauczyciel wychowania fizycznego naszej szkoły Robert Barnaś, natomiast rozgrywki chłopców sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego danych szkół. I miejsce i tytuł Mistrza Powiatu zdobyła drużyna naszych chłopców uzyskując tym sposobem awans do rozgrywek rejonowych. Dziewczęta zaś zajęły III miejsce.