Z żalem zawiadamiamy

Z żalem zawiadamiamy, że 11. lutego 2017 roku zginął w wypadku samochodowym uczeń klasy III d Zasadniczej Szkoły Zawodowej  Paweł Wąż.

Od 2014 roku uczęszczał do naszej szkoły. Dał się poznać jako dobry, szczery, otwarty chłopak, lubiany przez środowisko klasowe i szkolne. Chętny do pomocy, konsekwentny  i wytrwale dążący do celu, jakim miało być ukończenie szkoły i zdobycie zawodu.

Los jednak sprawił, że nie było Mu dane doczekać zakończenia roku szkolnego. W klasie pozostało puste miejsce, które już nigdy nie zostanie przez Pawła zajęte. Serca przyjaciół ogarnął smutek, ale jednocześnie chrześcijańska nadzieja, że miłosierny Bóg otworzył przed Nim bramy Raju.

Żegnamy Cię Pawle, wierząc, że sami podążamy tą drogą, która już dla Ciebie się skończyła. Twoim bliskim, rodzinie, znajomym pogrążonym w bólu składamy wyrazy współczucia. Spoczywaj w pokoju.

Dyrekcja , nauczyciele, pracownicy szkoły, młodzież oraz koledzy z klasy III d wraz z wychowawczynią.