ŚWIĘTO PATRONA SZKOŁY KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO

27 stycznia 2017 r. odbyła się akademia z okazji Święta Patrona Szkoły Krzysztofa Kamila Baczyńskiego przygotowana przez klasę 1 LP z wychowawczynią Hanną Jamka oraz klasę 1B z panią Edytą Opioła – Wójcik. Uczniowie zaprezentowali wiersze Baczyńskiego oraz prezentację nt. jego życia i twórczości wojennej. Przebieg uroczystości uświetnił zespół pana Rafała Szydłowskiego.
Na początku akademii mieliśmy zaszczyt gościć Panią rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej mł. Asp. Ewelina Fiszbain, która zapoznała wszystkich z zasadami bezpieczeństwa podczas ferii zimowych.
Następnie rozdano nagrody laureatom konkursów literackich, religijnych, ortograficznych, które odbyły się w pierwszym semestrze roku szkolnego 2016/2017. Przyznano także odznaczenia za wykonane stroiki bożonarodzeniowe oraz pracę w wolontariacie na rzecz Hospicjum w Dąbrowie Tarnowskiej.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pracę na rzecz szkoły.

Hanna Jamka