ZAPRASZAMY!!! na Dzień Otwarty 26.04.2017 r.

ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH nr 2

im. K.K. BACZYŃSKIEGO

w DĄBROWIE TARNOWSKIEJ

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zapraszają uczniów klas trzecich gimnazjum wraz z opiekunami oraz rodzicami na Dzień Otwarty Szkoły w dn. 26 kwietnia 2017 r. w godz. 8.00 – 11.30.

 HARMONOGRAM DNIA OTWARTEGO

·        26 kwietnia ( środa ) od 8.00 – 11.30 zapraszamy uczniów w grupach zorganizowanych wraz z opiekunami;

·        8.00 – 11.30 możliwość odwiedzenia szkoły wraz z rodzicami;

 W programie między innymi:

·        Zapoznanie z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2017/2018.

·        Poznanie rozkładu sal naszej szkoły, wyposażenia klasopracowni, biblioteki z centrum informacyjnym, pracowni języków obcych, zaplecza sportowego –  sali gimnastycznej, siłowni, boiska zewnętrznego.

·        Obejrzenie wystaw prezentujących życie szkoły, dokonań naszych uczniów, ich talentów.

·        Możliwość wykonania zabiegów upiększających ( fryzur, makijażu, manicure).

·        Możliwość zmierzenia się w wielu grach indywidualnych i grupowych.

·        Pokaz grup artystycznych ( koncert, występ taneczny).

·        Obejrzenie filmików o naszej szkole.

 Prosimy jednocześnie o nadesłanie potwierdzenia uczestnictwa młodzieży wraz z nauczycielami w Dniu Otwartym do 25 kwietnia 2017r. do godz. 14.00 na maila naszej szkoły zsp2dt@gmail.com, lub telefonicznie 146422521.