Weź udział w konkursie na mem internetowy

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Dąbrowie Tarnowskiej z okazji zbliżającego się Światowego Dnia bez Papierosa (31 maja) ogłaszają konkurs na mem internetowy dotyczący problematyki palenia tytoniu. Celem konkursu jest promowanie zdrowego stylu życia wolnego od nałogów, ukazanie negatywnych skutków palenia tytoniu oraz kształtowanie postawy odpowiedzialności za własne zdrowie.
W konkursie mogą wziąć zarówno uczniowie, jak i osoby dorosłe zamieszkałe na terenie powiatu dąbrowskiego. Zadaniem uczestników konkursu będzie stworzenie memu internetowego o tematyce antytytoniowej i przesłanie go drogą elektroniczną, wraz z załącznikiem, na adres: zdrowie@powiatdabrowski.pl w terminie do 2 czerwca 2017 r.
Prace konkursowe spełniające wymogi formalne zostaną zamieszczone na fanpage’u (Facebooku) Powiatu Dąbrowskiego: https://www.facebook.com/powdabrowski oraz na stronie internetowej Powiatu Dąbrowskiego: www.powiatdabrowski.pl
Laureaci wyłonieni zostaną na podstawie ilości „lajków”, jakie otrzymają poszczególne prace konkursowe. Głosowanie trwać będzie do 11 czerwca 2017 r.
Autorzy memów, które zgromadzą największą ilość „lajków” otrzymają nagrody ufundowane przez organizatorów.
Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej w dniu 14 czerwca 2017 r.
Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

[gview file=”http://zsp2.miasto.net.pl/wp-content/uploads/2017/05/Regulaminkonkursunamem.pdf”]