Pożegnanie Pana Dyrektora Jana Kiljana

4 września 2017 roku społeczność Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej pożegnała Pana mgr inż. Jana Kiljana, długoletniego dyrektora szkoły, który przez 34 lata był związany z naszą placówką.
Pan dyrektor Jan Kiljan przez 26 lat kierował szkołą, otaczał troską uczniów, pracowników, dbał o poprawne i ciepłe relacje z rodzicami. Dał się poznać jako dobry gospodarz, który rozbudował szkołę, wprowadził nowe kierunki nauczania dla młodzieży i jako dobry szef, umiejący wymagać i jednocześnie pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebowali. Swoim nazwiskiem firmował szkołę, przyciągał niezdecydowanych i ciekawych. Dbał o wysoki poziom nauczania i wychowania naszej młodzieży. Troszczył się o warunki pracy i nauki swoich podopiecznych. Dokładał wszelkich starań, by szkoła nasza była dobrze postrzegana w środowisku.
Panie Dyrektorze, żegnamy Cię i dziękujemy za Twoją rzetelną pracę i życzliwość. Niech czas emerytury będzie czasem spełniania marzeń tych niespełnionych i realizacją planów tych niezrealizowanych.

Dyrekcja, Pracownicy, Uczniowie, Rodzice

https://www.facebook.com/pg/Zsp-Baczyński-Dąbrowa-Tarnowska-1543609715969571/photos/?tab=album&album_id=1845099285820611