Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Wakacje dobiegły końca. 4 września zabrzmiał pierwszy dzwonek. Tradycyjne o godzinie 8.00, po dwumiesięcznej przerwie, cała szkolna brać zebrała się na uroczystej akademii. Choć najbardziej przejęte i podekscytowane były pierwszaki, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z edukacją, wszystkim udzielił się radosny nastrój. Życzenia sukcesów dla uczniów, nauczycieli i dyrekcji przekazała starosta dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski. Zwracając się do zebranych, podkreślił, że przed nami kolejny rok ciężkiej i wytężonej pracy, ale też rok dużych zmian. Nowym dyrektorem placówki został Pan mgr Robert Pantera, który oficjalnie przywitał się ze zgromadzonymi na uroczystym apelu. Zastąpił on Pana mgr inż. Jana Kiljana, który przez poprzednie 26 lat pełniła funkcję dyrektora. Choć zmian sporo, zapału i chęci nikomu nie brakuje. Pozostaje więc tylko życzyć wspaniałego roku szkolnego 2017/18, pełnego pasji, spełniania marzeń i wszechstronnego rozwoju!!!