Co słychać „NA SZKOLNYM BRUKU”?

Członkowie Koła Dziennikarskiego przeprowadzili sondę wśród uczniów klas pierwszych, zadając im pytanie: Co skłoniło Cię do wyboru naszej szkoły?

Oto najczęściej powtarzające się odpowiedzi:
– Bogata oferta edukacyjna szkoły. Ciekawe profile i zawody.
– Najlepsza szkoła w powiecie.
– Szkoła polecana przez innych.
– Dobre opinie osób, które ukończyły tę szkołę.
– Wysoki poziom nauczania.
– Najlepsza zdawalność egzaminów zawodowych.
– Zagraniczne wyjazdy na praktykę.
– Miła atmosfera, dużo przyjaciół.
– Nauczyciele przyjaźnie nastawieni do uczniów.

Drodzy pierwszoklasiści, dziękujemy Wam za szczere i ciepłe słowa, na które pracujemy od wielu lat – uczniowie, nauczyciele, dyrekcja, pracownicy administracji. Czujcie się dobrze w murach naszej szkoły. Korzystajcie z bogatej oferty zajęć obowiązkowych i pozalekcyjnych. Inwestujcie w rozwój swojej osobowości. Niech czas nauki upływa Wam w miłej atmosferze. Zawiązujcie nowe znajomości i przyjaźnie. Miejcie uśmiech na twarzy i radość w sercu. Życzymy Wam powodzenia!

Justyna Taraska,Gabriela Podosek,Gabriel Smoła, uczniowie klasy II TE