XXIV Kwesta Związku Dąbrowiaków

Dnia 1 listopada 2017r. (Wszystkich Świętych) uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w przeprowadzonej przez Związek Dąbrowiaków akcji zbiórki pieniędzy na odnowienie starych zabytkowych nagrobków na dąbrowskim cmentarzu parafialnym. W zbiórce brali udział uczniowie naszej szkoły w następującym osobowym składzie:
Oligradzka Weronika, Kinga Gągola, Ewa Mol, Radosław Sojka, Fido Katarzyna, Forgiel Łukasz, Chrabąszcz Artur, Majchrowicz Oktawian, Juzba Marcin, Przemysław Słowik, Paweł Dziedzic, Bąba Jakub, Florek Przemysław, Ptak Jakub, Bartosz Warias, Michalczyk Wiktoria, Tobiasz Monika, Norbert Panek, Machaj Kamila, Patoń Aleksandra, Kożuch Weronika, Paweł Zachara.
Następująca młodzież zachęcała do składania datków pieniężnych na ten szczytny cel oraz rozdawała przygotowane okolicznościowe foldery autorstwa Włodzimierza Piaseckiego.