I miejsce Katarzyny Czajkowskiej w V Powiatowy Konkursie Recytatorskim

Dnia 9 listopada 2017 roku w Żdżarach odbył się V Powiatowy Konkurs Recytatorski zorganizowany pod hasłem  „Od niepodległości do niepodległości”. Organizatorzy –  Dąbrowski Dom Kultury, Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Tarnowskiej, Gminna Biblioteka Publiczna w Radgoszczy i Urząd Gminy w Radgoszczy wraz z uczestnikami uczcili  99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Recytowane treści poświęcone były obronie wartości niepodległościowych w latach 1798 – 1989.

Występujący prezentowali bardzo wysoki poziom. Oprócz poezji, deklamowano prozę. Młodzież zachwycała interpretacją niełatwych tekstów.
Naszą szkołę reprezentowali: Katarzyna Czajkowska kl. IV TEH, Magdalena Borek kl. II LP oraz Artur Łysik kl. III TL.
Gratulujemy Katarzynie Czajkowskiej, która zdobyła pierwsze miejsce w kategorii występów uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Monika Dojka

    .