Rozdanie certyfikatów za udział w praktykach zagranicznych

28 listopada 2017 roku zostały rozdane certyfikaty potwierdzające udział uczniów naszej szkoły w projekcie „Wykwalifikowany europejski specjalista z Dąbrowy Tarnowskiej”.
Staż został zrealizowany w ramach projektu finansowanego ze środków Programu POWER, Kształcenie i Szkolenia Zawodowe. 
Certyfikaty otrzymało 40 uczniów z naszej szkoły. 
Podczas wręczenia certyfikatów obecni byli: Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, Dyrektor Szkoły Robert Pantera, Wicedyrektor Urszula Banaś,  Kierownik Kształcenia Praktycznego Zofia Rzepecka, nauczyciele sprawujący opiekę w czasie stażu: Elżbieta Siutaj, Agnieszka Bukała, Krystyna Wątroba, Jerzy Stelmach oraz pan Bartosz Zając – pilot grupy.

Młodzież podzieliła się wspomnieniami z wyjazdu, przedstawiła rezultaty swojego pobytu za granicą.