Spotkanie z przedstawicielami Krucjaty Wyzwolenia Człowieka

W dniu 6 grudnia gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli Krucjaty Wyzwolenia Człowieka pana Wojciecha Sterkowca i Eugeniusza Ciocha. Młodzież z klasy IV Technikum Logistycznego i II klasy Liceum uczestnicząca w spotkaniu miała możliwość wysłuchania prelekcji na temat zagrożeń alkoholowych w Polsce. Szczegółowe informacji na ten temat przygotował pan Wojciech uczestnik Ogólnopolskiego Kongresu Trzeźwości w Warszawie. Młodzież wysłuchała  również świadectwa pana Eugeniusza  a także miała możliwość uzyskania informacji na temat działalności Krucjaty ,AA i Duszpasterstwa Trzeźwości.

Pan Wojciech Sterkowiec poinformował uczestników spotkania o organizowanym już po raz piąty  Sylwesterze Bezalkoholowym  przez Krucjatę  w budynku parafialnym KANNA w Szczucinie.

Jeśli potrzebujesz pomocy podajemy adres : GRUPA   AA „KARMEL” Dąbrowa Tarnowska ul. Zamkowa 3 (Dom Parafialny) tel.513038090

Podziękowania przedstawicielom Krucjaty za piękne spotkanie złożył pan Dyrektor mgr Robert Pantera.

Opiekun Szkolnego Koła Trzeźwościowego  Maria Borek