Światowy Dzień Wolontariatu

7 grudnia 2017 roku wolontariusze z naszej szkoły wraz z opiekunami i ks. katechetą Krzysztofem Franczakiem, zorganizowali święto Wolontariatu dla uczniów z ościennych szkół. Przybyli wolontariusze z Liceum Ogólnokształcącego, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 2. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w intencji tych, którzy pamiętają o innych, nie żałują wolnego czasu i poświęcają go na odwiedziny osób starszych, chorych i niepełnosprawnych. Następnie spotkanie toczyło się w Domu Katechetycznym przy kawie i ciastku. Czas umilił występ wolontariuszy z naszej szkoły, teksty i piosenki zachęcające do refleksji nad sensem pomagania drugiemu człowiekowi. Swoją obecnością zaszczyciła uczestników spotkania Pani dyr. Urszula Banaś oraz Panie Z Ochotniczego Hufca Pracy.

Bożena Nadolska – Walus

https://www.facebook.com/pg/Zsp-Baczyński-Dąbrowa-Tarnowska-1543609715969571/photos/?tab=album&album_id=1894203804243492