Życzenia spokojnych świąt Bożego Narodzenia dla pensonariuszy ZOL

„Życie nie po to jest, by tylko brać,ale po to, by drugiemu coś od siebie dać”

 

20.grudnia 2017 roku grupa wolontariuszy z opiekunami złożyła świąteczną wizytę pensjonariuszom w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Dąbrowie Tarnowskiej. Tradycyjnie złożyliśmy chorym życzenia spokojnych świąt Bożego Narodzenia, dobrego Nowego Roku 2018 oraz wytrwałości w ciężkim zjednoczeniu w bólu i cierpieniu z naszym Panem Jezusem. On też narodził się w ubogim żłobie, nierozpoznany przez oczekujących na Jego przyjście, w ubóstwie i odarciu z należnej Mu czci. Dlatego tak bliscy są Mu ci, którzy przeżywają osamotnienie, cierpienie fizyczne i duchowe. Tak bardzo pragnie przytulić ich do Swojego Serca i pragnie też, by nie brakowało młodych, silnych rąk do niesienia pomocy potrzebującym w Jego imieniu.