Wyniki konkursu z języka angielskiego

5 marca odbył się w naszej szkole konkurs z języka angielskiego dla uczniów z klas gimnazjalnych powiatu dąbrowskiego.
W konkursie wzięło udział 11 osób z klas 2. i 3. gimnazjum ze Szkoły Podstawowej im. A. Mickiewicza w Szczucinie, Szkoły Podstawowej nr 3 im. Bohaterów Powiśla Dąbrowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej i Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Gruszowie Wielkim, którzy zmierzyli się z zadaniami na stosowanie struktur leksykalno-gramatycznych i rozumienie tekstu czytanego.

Wyniki są następujące:

L.p. Miejsce Imię i nazwisko Wynik Szkoła
1 1 Weronika Karaś 41 p. SP w Szczucinie
2 2 Lucas Radłowski 36 p. SP w Szczucinie
3 3 Kacper Beker 32 p. SP w Szczucinie
4 Klaudia Kmiecik SP nr 3 w Dąbrowie Tarnowskiej
5 4 Kacper Jarosz 31 p. SP w Szczucinie
6 5 Wiktoria Chalama 26 p. SP w Gruszowie Wielkim
7 6 Alicja Nowak 17 p. SP w Szczucinie
8 Wiktoria Dernoga
9 7 Alexander Budzik 16 p. SP w Szczucinie
10 8 Jakub Kowal 12 p. SP w Gruszowie Wielkim
11 9 Łukasz Stojek 8 p. SP w Szczucinie

Laureatów trzech pierwszych miejsc zapraszamy na dzień otwarty w naszej szkole, w czasie którego zostaną wręczone nagrody.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie, a nauczycielom za ich przygotowanie.

Edyta Opioła-Wójcik oraz nauczyciele języka angielskiego