Szkolny turniej szachowy

W  dniu 10-go października 2018 roku, w naszej szkole, w sali 08, odbył się turniej szachowy. Zgłosiło się ośmiu chłopców. Wszyscy szachiści grali systemem „każdy z każdym”. Wyniki przedstawia tabela:

Turniej wygrał  bardzo dobrze grający Krzysztof Siwicki z klasy I TLI, który pokonała prawie wszystkich kolegów. Drugie miejsce zajął  Dojka Jakub, a trzecie  Magiera Hubert, uczeń klasy II TLI.  Życzę również sukcesów pozostałym uczestnikom rozgrywek szachowych w tej pięknej grze, jaką są szachy. Zachęcam również dziewczęta, aby w przyszłym turnieju, który odbędzie się pod koniec października zgłosiły swój akces do gry. Przyszły turniej wyłoni mistrza szkoły i reprezentacje do turnieju powiatowego. Zawody zorganizował i sędziował Janusz Wątroba.

[gview file=”http://zsp2.miasto.net.pl/wp-content/uploads/2018/10/Tabela-wyniki.pdf”]