Święto Komisji Edukacji Narodowej

12 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji święta Komisji Edukacji Narodowej. Zaproszeni goście: Starosta Dąbrowski Pan Tadeusz Kwiatkowski, Wicestarosta Dąbrowski Pan Marek Kopia, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Jadwiga Sterczek, mieli okazję wysłuchać montażu słowno-muzycznego  przygotowanego przez klasę VI TEH oraz III TLH z wychowawcami panią Agnieszką Golemo i panem Pawłem Łachem oraz szkolny zespół muzyczny przygotowany przez pana Rafała Szydłowskiego.

Starosta Dąbrowski z okazji Dnia Edukacji Narodowej przyznał nagrody za wyróżniającą pracę  dla Dyrektora Szkoły Pana Roberta Pantery oraz nauczycieli Pana Jerzego Stelmach, Pana Andrzeja Skowrona i Pana Pawła Łacha.

Dyrektor Szkoły przyznał nagrody nauczycielom za ich wyróżniającą pracę. Nagrodzeni zostali Pani Wicedyrektor Urszula Banaś oraz nauczyciele Pani Elżbieta Siutaj, Pani Agnieszka Golemo, Pani Elżbieta Czosnyka,  Pani Anna Kościuk, Pani Agnieszka Piotrowska-Buakała Pani Justyna Świderska, Pani Agnieszka Gondek-Węc  Pan Mirosław Jastrząb, Pan Janusz Wątroba,  Pan Jerzy Gwóźdź.  

Uczniowie wyrazili swoją wdzięczność słowami.
Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy.

Dziękujemy za najpiękniejszy dar, za wiedzę. To dzięki Wam, szanowni Pedagodzy, mówiąc słowami poetki Marii Urbańskiej: „nie okłamałem chmur, nie oszukałem wiatru, nie okaleczyłem niczyich marzeń – dzięki Wam, Nauczyciele”.

Pragnę wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły złożyć najserdeczniejsze życzenia, abyście byli zdrowi, zadowoleni z pracy, którą wykonujecie, zadowoleni z nas. Nie zaznawajcie kłopotów i trosk, bądźcie pogodni i uśmiechnięci. Niech się spełnią Wasze marzenia dotyczące życia osobistego i zawodowego. Zapewniamy Was w Dniu Waszego Święta, że gdziekolwiek będziemy, wspomnienie o Was będzie z nami. Dziękujemy Wam i z całego serca życzymy sto lat pomyślności!