III miejsce Bartłomieja Filipskiego w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Religijnej „Nie lękajcie się”

27 października 2018 roku uczeń klasy III Technikum Ekonomicznego Bartłomiej Filipski wystąpił  w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Religijnej „Nie lękajcie się” w Krakowie Łagiewnikach. Organizatorzy tego konkursu pragnęli przez tę uroczystość uczcić czterdziestolecie pontyfikatu Jana Pawła II, wybitnego Polaka z przełomu XX i XXI wieku.

Bartek wystąpił z własną piosenką do słów wiersza Karola Wojtyły p.t. „Emilii, matce mojej”. Bardzo dobre wykonanie utworu i zdolności muzyczne Bartka zostały dostrzeżone przez komisję oceniającą, która przyznał naszemu uczniowi III miejsce. W niedzielę 28 października Bartek wystąpił w gronie laureatów tego konkursu w Sanktuarium Jana Pawła II w Krakowie Łagiewnikach, w przepięknej scenerii tej świątyni. Gratulacje!!!