WYNIKI – POWIATOWY KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO!

Dnia 11 lutego 2019 r. odbył się powiatowy konkurs z języka niemieckiego przygotowany przez panią mgr Hannę Jamka. Konkurs obejmował rozumienie ze słuchu (4 teksty), rozumienie tekstu czytanego (3 teksty), reagowanie językowe oraz test leksykalno – gramatyczny (6 zadań). Zakres materiału i umiejętności objęty był podstawą programową gimnazjum. W rywalizacji wzięło udział 23 uczniów z 5 szkół:

Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
Szkoła Podstawowa w Szczucinie
Szkoła Podstawowa w Gręboszowie
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Żelazówce

LAUREACI:
I miejsce: Karaś Weronika – Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Szczucinie 59 pkt /66
Beker Kacper – Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Szczucinie 59 pkt /66

II miejsce: Słowik Klaudia – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Żelazówce 52 pkt/ 66
 Koper Gabriela – Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej 52 pkt /66

Wyniki pozostałych uczniów zostały przesłane do szkół uczestników indywidualnie.
Laureaci 2 pierwszych miejsc tj. 4 osoby wyżej wskazane, uzyskają nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Nauczycielom serdecznie dziękujemy za przygotowanie uczniów do konkursu.

Laureatów zapraszamy na rozdanie nagród podczas Dnia Otwartego Szkoły 29.04.2019 r. na godz. 9.00
Wszystkim dziękujemy za uczestnictwo, wiedzę i odwagę!
Zapraszamy za dwa lata ponownie!

Hanna Jamka