SPRAWOZDANIE Z POWIATOWEGO KONKURSU „CHOROBY ZAKAŹNE” W RAMACH PROJEKTU PROMOCJA ZDROWIA

26 lutego odbył się w naszej szkole powiatowy konkurs dla gimnazjalistów oraz uczniów klas ósmych szkół podstawowych, w ramach projektu PROMOCJA ZDROWIA. W tym roku dotyczył chorób zakaźnych.
Konkurs ten objęła swoim patronatem Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Dąbrowie Tarnowskiej.
W konkursie wzięło udział 46 uczniów z 10 szkół podstawowych i gimnazjum Powiatu Dąbrowskiego.
Uczniowie mieli za zadanie zaznaczyć prawidłową odpowiedź w teście jednokrotnego wyboru, składającym się z 70 pytań.

ZWYCIĘZCY KONKURSU :

L.p. Miejsce Imię

i nazwisko

Wynik

(punkty)

Szkoła Klasa
1 1 Justyna Bugajska 51 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej VIII
2 2 Bartosz Kwapień 49 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej VIII
3 3 Aleksandra Panek 48 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Gen. J. Bema w Laskówce Chorąskiej VII

Wyniki pozostałych uczniów zostały przesłane szkołom macierzystym.
Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają nagrody ufundowane przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Dąbrowie Tarnowskiej.
Nagrody zostaną uroczyście wręczone w czasie Dnia Otwartego, który odbędzie się w naszej szkole 29 kwietnia o godz. 9.00
Dziękujemy wszystkim uczniom za udział, a nauczycielom za przygotowanie uczniów.
Gratulujemy zwycięzcom sukcesu i odwagi pozostałym uczniom!
Zapraszamy na rozdanie nagród!
Zespół ds. Promocji Zdrowia