ZNOWU POJEDZIEMY DO GRECJI!!

Mamy dobre wieści dla uczniów z technikum i klas zawodowych.
Już w najbliższych miesiącach pojedziemy nie tylko na Ukrainę ale także do Grecji.

W ostatnim dniu lipca Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji poinformowała nas, że wniosek „Staże zawodowe szansą rozwoju dla młodzieży z regionu Powiśla Dąbrowskiego” został zatwierdzony do realizacji w ramach Programu Erasmus + sektora Kształcenie i Szkolenia Zawodowe Konkurs 2019 i tym samym otrzymał dofinansowanie z projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”  finansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Projekt realizowany będzie od września tego roku do listopada 2020 roku i objęci nim zostaną uczniowie klas Technikum a także Branżowej Szkoły I Stopnia.
Cieszymy się że już po raz kolejny możemy zaoferować naszym uczniom bogatą ofertę rozwoju edukacyjnego i poszerzania swojej wiedzy nie tylko w kraju ale i za granicą.