Podsumowanie akcji – „Młoda Krew Ratuje Życie” 14. Listopad 2019r.

Już po raz XXIII w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej zorganizowana została akcja, podczas, której podzielono się najcenniejszym darem, krwią, która naprawdę ratuje ludzkie życie.

Krew oddało dwie panie nauczycielki, dwudziestu trzech uczniów, wśród nich znaleźli się przedstawiciele Towarzystwa Gimnastycznego Sokół Świat Pracy, jeden absolwent szkoły oraz czterech funkcjonariuszy Komendy Powiatowej w Dąbrowie Tarnowskiej. Łącznie udało się zebrać 13 lirów i 500 mililitrów cennego płynu.

Dyrekcja oraz opiekun Szkolnego Koła Krwiodawców bardzo dziękują za dar krwi oraz sponsorom, rodzicom, uczniom nauczycielom:
Panu Krzysztofowi Lelkowi – właścicielowi firmy Lewiatan w Dąbrowie Tarnowskiej
Panu Mariuszowi Sokołowskiemu właścicielowi  Firmy Handlowo – Usługowo – Produkcyjnej w Gruszowie Wielkim.
Rodzicom i uczniom, którzy również wsparli inicjatywę przygotowania posiłku regeneracyjnego dla krwiodawców
Paniom: Agnieszce Piotrowskiej – Bukale oraz Annie Dudkiewicz za pomoc w przeprowadzeniu akcji.

Justyna Tomaszowicz

Link do albumu Facebook kliknij