Wyniki wyborów do Samorządu Szkolengo

WYBORY DO SAMORZĄDU SZKOLNEGO
ZESPOŁU SZKÓŁ IM. K. K. BACZYŃSKIEGO
W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ

18 listopada odbyła się w naszej szkole pierwsza część wyborów do samorządu szkolnego. Druga część odbyła się w czwartek – 21. listopada, tak aby uczniowie klas odbywających praktykę zawodową mogli wziąć udział w tym wydarzeniu.

PROTOKÓŁ

z posiedzenia Komisji Wyborczej powołanej na wybory do Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej na rok szkolny 2019/2020 z dnia 22 listopada 2019 r.

Komisja w składzie:

• Karolina Borzędowska
  • Kinga Kopońka
  • Przemysław Wnęk

po przeliczeniu głosów stwierdza iż, w wyborach głosowało 594 osoby.
Oddano ­­­­­­587 głosów ważnych.
Oddano 7 głosów nieważnych.
Kandydaci do samorządu uzyskali następującą liczbę głosów:

1 JAKUB KACZKOWSKI ­­­­­­186 głosów.
2 JAKUB KLARA ­­­­­­48 głosów.
3 RADOSŁAW KUŁAGA ­­­­­­170 głosów.
4 EWELINA TARKA ­­­­­­49 głosów.
5 EDYTA WNĘK ­­­­­­87 głosów.
6 ANNA ŻURAWSKA ­­­­­­47 głosów.

Komisja stwierdza, iż przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej na rok szkolny 2019/ 2020 został Jakub Kaczkowski.

Gratulujemy nowemu przewodniczącemu i dziękujemy pozostałym kandydatom za zgłoszenie swojej chęci do pracy w samorządzie uczniowskim. Udział w wyborach szkolnych jest znakomitą próbą przed udziałem w wyborach już w dorosłym życiu. Dyrekcji i nauczycielom dziękujemy za wsparcie i wyrozumiałość w trakcie przeprowadzania wyborów. Komisji Wyborczej dziękujemy za sprawne przeprowadzenie wyborów.

Rafał Szydłowski
Joanna Światłowska