KONKURS POWIATOWY 2020: WIRUSOWE ZAPALENIE WĄTRONY TYPU A, B, C ORAZ CZERNIAK

Dyrekcja i nauczyciele Zespołu Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej zapraszają uczniów klas ósmych szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie dotyczącym następujących tematów:

  1. Wirusowe zapalenie wątroby typu A, B, C oraz
  2. Znamię? Znam je? – czerniak

Partnerem konkursu jest Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Dąbrowie Tarnowskiej.
Zadaniem uczniów będzie zaznaczyć prawidłowe odpowiedzi w zadaniach zamkniętych (test wyboru). Czas trwania konkursu: 60 minut.

Konkurs odbędzie się 20 lutego (czwartek) w naszej szkole od godziny 11.00 – 12.00.
Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres e-mail: hanna.jamka@gmail.com
Na adres ten prosimy również przesyłać zgłoszenia uczniów do 17 lutego.
Serdecznie zapraszamy.

Z wyrazami szacunku

Hanna Jamka
Koordynator Szkolnego Zespołu ds. Promocji Zdrowia
wraz z członkami Zespołu ds. Promocji Zdrowia

 Proponowana bibliografia:

Materiały na ten temat można także pobrać z dostępnych stron internetowych nt. wirusowego zapalenia wątroby oraz czerniaka.
http://www.gwiazdanadziei.pl/podstepne-wzw

https://www.akademiaczerniaka.pl/akademia-czerniaka/o-akademii-czerniaka
lub wszelkie inne dostępne materiały na powyższe tematy.

Proszę nie sugerować się dużą ilością danych liczbowych – nie będą one przedmiotem konkursu.

Zgłoszenia na konkurs prosimy o przesyłanie na adres internetowy: hanna.jamka@gmail.com lub faksem, nr. 14 642 25 21. W zgłoszeniu prosimy o podanie nazwy szkoły, orientacyjnej ilości uczniów (ze względów organizacyjnych) oraz danych osobowych nauczyciela odpowiedzialnego za przygotowanie uczniów do konkursu (chcielibyśmy przygotować podziękowania dla tego nauczyciela), a także danych kontaktowych do tego nauczyciela (e-mail, ewentualnie telefon – ze względów organizacyjnych).

Nagrody, ufundowane przez Dyrektora naszej szkoły, Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Dąbrowie Tarnowskiej przekazane laureatom trzech pierwszych miejsc w czasie Dnia Otwartego w naszej szkole.

Uczniowie biorący udział w konkursie wyrażają jednocześnie zgodę na wykorzystanie ich danych osobowych na naszej szkolnej stronie internetowej (informacja na temat laureatów konkursu). Prace zostaną ocenione przez nauczycieli naszej szkoły: Agnieszkę Gondek, Justynę Świderską, Joanna Światłowską i Hannę Jamkę.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, proszę o kontakt e-mailowy na adres: hanna.jamka@gmail.com