Wyniki konkursu z języka angielskiego

Wyniki konkursu z języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych z Powiatu Dąbrowskiego.

20 stycznia odbył się w naszej szkole konkurs z języka angielskiego, zorganizowany przez nauczycieli dla uczniów ze szkół podstawowych z terenu Powiatu Dąbrowskiego.

Uczniowie zmierzyli się z zadaniami na stosowanie struktur leksykalno- gramatycznych oraz rozumienie tekstu czytanego.

W konkursie wzięło udział 25. uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej w Zarzeczu Dużym, Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Dąbrowie Tarnowskiej, Szkoły Podstawowej im. W. Broniewskiego w Oleśnie, Szkoły Podstawowej nr 2 im. M. Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej, Szkoły Podstawowej im. Elizy Orzeszkowej w Radgoszczy, Szkoły Podstawowej im. M. Kozaczkowej w Zalipiu, Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Luszowicach, Szkoły Podstawowej im. dr. Pawła Sochy w Bolesławiu, Szkoły Podstawowej im. Kardynała S. Wyszyńskiego w Gruszowie Wielkim, Szkoły Podstawowej w Laskówce Chorąskiej oraz Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Lipinach.

Wyniki przedstawiają się następująco:

L.p. Imię

i nazwisko

Miejsce Liczba

punktów

Szkoła
1 Marcin Doroż 1 31 Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Zarzeczu Dużym
2 Karolina Mazur 2 25 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Dąbrowie Tarnowskiej
3 Hanna Dojka 3 24 Szkoła Podstawowa im. W. Broniewskiego w Oleśnie
4 Szymon Dojka 4 22 Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej
5 Michał Kania Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej
6 Nadia Koper Szkoła Podstawowa im. Elizy Orzeszkowej w Radgoszczy
7 Wojciech Misterka Szkoła Podstawowa im. M. Kozaczkowej w Zalipiu
8 Wiktoria Woziwoda Szkoła Podstawowa im. M. Kozaczkowej w Zalipiu
9 Oliwia Ciećko 5 21 Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej
10 Oliwia Marciniec Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Dąbrowie Tarnowskiej
11 Kacper Orszulak Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Dąbrowie Tarnowskiej
12 Jakub Irla 6 15 Szkoła Podstawowa im. Elizy Orzeszkowej w Radgoszczy
13 Julia Białas 7 12 Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Luszowicach
14 Joanna Kozaka 8 10 Szkoła Podstawowa im. dr. Pawła Sochy w Bolesławiu
15 Bartłomiej Motyl Szkoła Podstawowa im. Kardynała S. Wyszyńskiego w Gruszowie Wielkim
16 Oliwia Krupa 9 9 Szkoła Podstawowa w Laskówce Chorąskiej
17 Hubert Kukla Szkoła Podstawowa im. W. Broniewskiego w Oleśnie
18 Jowita Ligenza Szkoła Podstawowa w Laskówce Chorąskiej
19 Aleksandra Panek Szkoła Podstawowa w Laskówce Chorąskiej
20 Konrad Kmieć 10 8 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Lipinach
21 Gabriela Bartoń 11 7 Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Luszowicach
22 Kinga Robak Szkoła Podstawowa im. Kardynała S. Wyszyńskiego w Gruszowie Wielkim
23 Aleksandra Kaziród 12 5 Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Luszowicach
24 Karolina Chłopek 13 4 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Lipinach
25 Szymon Kijowski Szkoła Podstawowa im. Kardynała S. Wyszyńskiego w Gruszowie Wielkim

Dziękujemy wszystkim uczniom za przybycie, a nauczycielom za zgłoszenie i przygotowanie uczniów do konkursu.

Gratulujemy zwycięzcom.

Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają nagrody w czasie Dnia Otwartego w naszej szkole (o terminie poinformujemy w późniejszym terminie).

Nauczyciele języka angielskiego Zespołu Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej