Spotkania w ramach TYGODNIA MODLITW O TRZEŻWOŚĆ NARODU

W związku z trwającym TYGODNIEM MODLITW O TRZEŻWOŚĆ NARODU w dniu 28 lutego w naszej szkole odbyło się bardzo interesujące spotkanie organizowane przez Szkolne Koło Trzeźwościowe z przedstawicielami Grupy AA. Tematem spotkania była ‘’Droga wychodzenia z nałogu „. Uczestnikami spotkania było Szkolne Koło Trzeźwościowe oraz młodzież z klasy 3c Wielobranżowej. Przedstawiciel Grupy AA Pan Eugeniusz Cioch opowiadał o swoich doświadczeniach z nałogiem. Młodzież miała okazje przekonać się jak łatwo popaść w nałóg , natomiast droga do wyjścia z nałogu okazuje się trudna i długotrwała. Ponadto uczestnicy spotkania zostali poinformowani gdzie szukać pomocy i jak radzić sobie w rożnych, trudnych sytuacjach dotyczących osób uzależnionych. Uczestnicy spotkania otrzymali materiały dotyczące działań prewencyjnych .