Wyniki zbiórki na rzecz Komitetu Kociska i Psiska z Powiatu Dąbrowskiego

Mimo trudnych warunków w październiku i w listopadzie przeprowadziliśmy w naszej szkole charytatywną zbiórkę na rzecz bezdomnych zwierząt z Powiatu Dąbrowskiego. Uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły wrzucali pieniądze do puszki, robili zrzutki w klasach oraz przekazywali karmę. W sumie udało się zebrać 671 zł, które przekazałam na rzecz Komitetu (w puszce 521 zł oraz 150 zł) oraz kilka kilogramów karmy.
Największy wkład miała klasa 2 LO wraz z wychowawczynią Panią Agnieszką Golemo i to ta klasa ma prawo ustalić jeden dzień wolny od pytania.
Dziękujemy wszystkim – uczniom, nauczycielom oraz pracownikom, którzy włączyli się w zbiórkę. Mimo pandemii i zamknięcia szkoły udało się nam pobić rekord z zeszłego roku.

Joanna Światłowska
Justyna Świderska