Przekazanie promesy na zakup nowych laptopów.

Powiat Dąbrowski  otrzymał promesę w wysokości 107 tys. zł na zakup komputerów do nauczania zdalnego dla szkół kształcących zawodowo. W dniu dzisiejszym Marta Malec-Lech Członek Zarządu Województwa Małopolskiego przekazała na ręce Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka promesę na zakup 34 laptopów w ramach pakietu edukacyjnego Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej. 

W spotkaniu, które odbyło się w Zespole Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej uczestniczyli również: Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk, Zastępca Dyrektora Departamentu Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego Agata Suszczyńska, dyrekcja szkoły na czele z dyrektorem Robertem Panterą oraz dyrektorzy pozostałych szkół zawodowych, do których zostanie zakupiony sprzęt komputerowy.

Łączna wartość przekazanych komputerów dla Powiatu Dąbrowskiego wynosi 119 tys. zł, w tym kwota dofinansowania 107 tys. zł. W ramach tych środków zakupione będą komputery dla Zespołu Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, Zespołu Szkół im. W.S. Reymonta w Brniu i Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie.