Wolontariusze z świątecznymi życzeniami w ZOL-u.

18 grudnia2020 r., tradycyjnie jak co roku, udaliśmy się z przedświąteczną kolędą do pensjonariuszy Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Dąbrowie Tarnowskiej. Grupę wolontariuszy w przygotowaniach wsparli uczniowie Technikum Żywienia, którzy pod opieką pani mgr Anny Dudkiewicz upiekli świąteczne ciasto i pierniczki, druhny i druhowie z Towarzystwa Gimnastycznego razem z panem mgr Rafałem Szydłowskim zasponsorowali produkty spożywcze, a młodzież ze Spółdzielni Uczniowskiej z panią mgr inż. Krystyną Wątrobą podarowała świąteczne prezenty.  Ze względu na warunki pandemiczne, dary serc naszych uczniów oraz życzenia zostały przekazane na ręce pań pielęgniarek. Życzyliśmy sobie nade wszystko zdrowia, błogosławieństwa od Bożej Dzieciny, a także radości na czas Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2021 roku.