Uroczystość rozdania nagród i dyplomów dla laureatów konkursu „Ksiądz Józef Poremba w służbie Bogu i małej ojczyźnie”

29 marca 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się uroczystość rozdania nagród i dyplomów dla laureatów konkursu „Ksiądz Józef Poremba w służbie Bogu i małej ojczyźnie”. Nagrody z rąk Pana Starosty mgr Lesława Wieczorka otrzymali: uczennica II klasy Liceum Ogólnokształcącego Joanna Foszcz, za zdobycie I miejsca i Piotr Bartoń, uczeń II klasy Technikum Informatycznego przy Zespole Szkół za zdobycie II miejsca. Laureatom towarzyszyli Pan Dyrektor mgr Robert Pantera i Pani mgr Bożena Nadolska-Walus. Pan Dyrektor wyraził wdzięczność dla organizatorów pierwszej edycji tego  konkursu za pielęgnowanie pamięci o zmarłym kapłanie. Ksiądz Prałat Józef Poremba jest nam szczególnie bliski, ponieważ przez kilkanaście lat pracował  w Zespole Szkół w Dąbrowie Tarnowskiej jako katecheta. Z Jego osobą wiążą się ciepłe wspomnienia całej społeczności szkolnej.