Wręczenie nagród dla konkursu „Koronawirus wśród nas – jak wirus zmienił nasze życie?”

 We wtorek 08 czerwca br. w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się

rozdanie nagród  laureatom POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO nt.:„Koronawirus wśród nas- jak wirus zmienił nasze życie?  zorganizowanego przez Zespół do spraw Promocji Zdrowia Zespołu Szkół im. Kamila Krzysztofa Baczyńskiego oraz Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Dąbrowie Tarnowskiej.

Celem konkursu było ukazanie młodzieży i światu wieloaspektowości zmian w naszym życiu z powodu pandemii wirus SARS – CoV-2. Koronawirus  istotnie wpłynął na nasze codzienne życie: pracę, zakupy, sposób spędzania wolnego czasu, dlatego też chcieliśmy zaprosić Uczniów i ich Nauczycieli do wspólnego udokumentowania obecnego życia  w formie pracy plastycznej.

W Konkursie wzięło udział 43 uczniów z 13 szkół podstawowych z Powiatu Dąbrowskiego.

NAGRODZENI LAUREACI!

 Miejsce 1: Cichoń Oliwia ze Szkoły Podstawowej w Szarwarku

Miejsce 2: Bieś Szymon ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

Miejsce 2: Korczak Mateusz z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Borkach

Miejsce 3: Urbaś Jakub z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Borkach

Miejsce 4: Pikul Lena ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Dąbrowie Tarnowskiej

Miejsce 4: Wiatr Susanna ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Dąbrowie Tarnowskiej

Miejsce 4: Skrzek Maria z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego im. E. Orzeszkowej w Radgoszczy

Nagrody ufundował Dyrektor Zespołu Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Pan mgr Robert Pantera oraz Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Dąbrowie Tarnowskiej pani mgr Anna Klimowska.

Z rąk Starosty Dąbrowy Tarnowskiej Lesława Wieczorka, Dyrektora Roberta Pantery, Dyrektor Anny Klimowskiej oraz organizatora konkursu Hanny Jamka, uczniowie otrzymali dyplomy z wyróżnieniem oraz nagrody rzeczowe Power Banki oraz Pendrive, przydatne w ich codziennej pracy i nauce.

Niniejszym serdecznie dziękujemy za wykonanie baneru upamiętniającego udział uczestników konkursu, ukazujący wszystkie nadesłane prace w tym historycznym wydarzeniu. Baner umieszczony został na ścianie w holu głównym naszej szkoły.

WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY, GRATULUJEMY I ZAPRASZAMY ZA ROK J

Koordynator Zespołu ds. Promocji Zdrowia