Ogarnij kasę na rozwój – challenge kulinarny. Oglądaj na żywo 17 września od 10:30.

Od 17-19 września w całej Polsce świętujemy DOFE. Świętujemy i my!
Z tej okazji zapraszamy na nasze wydarzenie na żywo: Ogarnij kasę na rozwój – challenge kulinarny. Europejskie menu z POWERem!

Bądź z nami 17 września od 10.30 online na profilu Facebooku/pociagdokariery. Gotuj z nami i zainspiruj się jak możesz rozwijać się zawodowo!

Już 17 września w całej Polsce rozpoczną się Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Jest to coroczna impreza, podczas której firmy i instytucje z całej Polski pokazują odwiedzającym swoje funduszowe projekty. Organizuje ją Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Polskie Dni Otwarte FE są też częścią szerszej kampanii #EUinmyregion, którą prowadzi Komisja Europejska. Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie co roku włącza się w akcję zachęcając swoich Beneficjentów do pokazania efektów projektów. W tym roku zapraszamy na wydarzenie online pn. „Ogarnij kasę na rozwój – challenge kulinarny. Europejskie menu z POWERem”, który wspólnie organizujemy z Zespołem Szkół Nr 3 im. ks. prof. J. Tischnera w Bochni,Fundacją Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROAKTYWNI oraz uczniami, opiekunami ze szkół gastronomicznych i Starostwami Powiatowymi z Małopolski: z Bochni, Limanowej, Suchej Beskidzkiej, z Wadowic i Dąbrowy Tarnowskiej. W atmosferze wyzwania, jakim będzie przyrządzenie i zaprezentowanie potraw europejskich przez przyszłych małopolskich kucharzy, przedstawimy efekty i projekty pomagające młodym osobom z Małopolski rozwijać się zawodowo. Nasi eksperci przez całą transmisję wydarzenia będą odpowiadać na czacie na pytania publiczności związane z udziałem w projektach, m.in.: w zdobyciu pierwszej pracy, w zdobyciu doświadczenia zawodowego, w uzyskaniu dodatkowych kwalifikacji zawodowych oraz na jaką pomoc może liczyć osoba przed 30. r.ż., która straciła pracę w związku z pandemią COVID po 1 marca 2020 r.

Zachęcamy Państwa do uczestniczenia online w naszym wydarzeniu oraz do udostępnienia tego wydarzenia w Państwa kanałach promocyjnych. Zależy nam na dotarciu do jak największej liczby młodych osób, które mogą skorzystać ze wsparcia w ramach projektów.

Streaming wydarzenia na żywo wraz z czatem z naszymi ekspertami odbędzie się 17 września, od godziny 10.30-do ok.13.00. Będzie prowadzony na Facebooku.

Link do profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/pociagdokariery/

Bądźmy wspólnie online i świętujmy Dni Otwarte!

Więcej atrakcji także na stronie:

www.dniotwarte.eu


 #EUinymyregion