Półmetek klas III LOp, III TŻp, III TIp, III TLp

W dniu 23 października 2021 r. uczniowie naszej szkoły świętowali półmetek swojej edukacji. Po oficjalnym powitaniu gości i wystąpieniu Pani Wicedyrektor Urszuli Banaś młodzież bawiła się do rytmów muzyki.

Poniżej list młodzieży skierowany do dyrekcji i wychowawców.

W imieniu uczniów klas III LOp, III TŻp, III TIp, III TLp pragniemy serdecznie powitać Dyrekcję, naszych wychowawców i rodziców. 

Dziś 23 października 2021 roku będziemy przezywać półmetek naszej edukacji w Zespole Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.

Każdy z nas pamięta moment, w którym po raz pierwszy przekroczył próg szkolnych murów. Szybko minęły te wspólne dwa lata nauki, które nie były łatwe, chociażby mając na uwadze zdalne nauczanie.

To właśnie teraz pragniemy na Wasze ręce – Szanowna Dyrekcjo, Kochani wychowawcy – złożyć słowa gorących podziękowań za dotychczasowy Wasz trud! Za ciepły uśmiech – tak bardzo potrzebny w chwilach zwątpienia, za stwarzanie rodzinnej atmosfery, za każdą porcję wiedzy, którą nam przekazujecie. To dzięki Wam poznajemy tajemnice, zmieniamy swoje poglądy i zapatrywania na otaczający świat.

Nie byłoby nas w tej szkole, gdyby nie nasi rodzice. Im również dzisiaj pragniemy podziękować za to, że przez cały czas są z nami, podtrzymują nas na duchu w chwilach słabości i przygotowują do życia.

Dziś uświadamiamy sobie, że jesteśmy na półmetku naszej szkolnej drogi. Mamy też poczucie, że jeżeli się chce, to można wspólnie zrobić coś przyjemnego i radosnego. Pragniemy aby wspomnienia szkolne były dla nas jak najlepsze i mamy nadzieję, że dzisiejszy wieczór niewątpliwie będzie jednym
z nich. Niech dzisiejszy półmetek dostarczy nam wszystkim tutaj zgromadzonym wielu wspaniałych wrażeń. Życzymy miłej i udanej zabawy

Link do galerii Facebook