Darowizna od ARiMR.

W imieniu całej społeczności szkolnej Zespołu Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej pragniemy złożyć serdeczne podziękowanie dla Pana Andrzeja Gizy – Kierownika Powiatowego ARiMR w Dąbrowie Tarnowskiej oraz dla Pana Jerzego Adama Radonia – Dyrektora Małopolskiego Oddziału Regionalnego ARiMR za przekazanie darowizny dla naszej szkoły, w której skład weszły m.in. sprzęty komputerowe – drukarki, skaner oraz meble.

Otrzymany sprzęt oraz meble wpłyną na poprawę jakości pracy naszej Szkoły oraz pozwolą na uatrakcyjnienie procesu dydaktycznego.

Wyrażając swoją wdzięczność za okazaną życzliwość i wsparcie życzymy wszelkiej pomyślności, zdrowia, sukcesów w pracy zawodowej oraz powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń.