Uczymy się od najlepszych

Wizyta zawodowo znawcza w Hotelu Bukovina Resort**** zorganizowana w ramach projektu w pn. „Powiatowe Centrum Kompetencji Zawodowych

W dniach 1-2 grudnia 2021 uczniowie z technikum hotelarskiego oraz z technikum gastronomicznego wzięli udział w bardzo atrakcyjnym wyjeździe do hotelu Bukovina Resort**** Celem wyjazdu było poznanie struktury organizacyjnej hotelu oraz z oferty usług dodatkowych.

Wyjazd ten był połączony z atrakcją turystyczną, jaka było wyjście na Polanę Rusinowa do Królowej Tatr. W zimowej scenerii uczestnicy podziwiali piękne widoki Tatr. Po górskim spacerze uczniowie korzystali z term w hotelu Bukvina Resort***

Drugiego dnia uczestnicy mieli zorganizowane  spotkania z kierownikami działu sprzedaży jak i też kierownikami działu gastronomii. Po wykładzie kierownik recepcji oprowadził naszą młodzież po hotelu

Bardzo dziękujemy naszym nauczycielom za opiekę i przygotowanie wyjazdu w osobach:

p. Krystynie Wątroba, p. Agnieszce Bukale, p. Pawłowi  Łachowi.

Była to bardzo udana impreza edukacyjno –turystyczna.