Boże Narodzenie 2022 r.

„Aniołowie, aniołowie biali,
O! poświećcie blaskiem skrzydeł swoich,
by do Pana trafił ten zgubiony
i ten, co się oczu podnieść boi,
i ten, który bez nadziei czeka,
i ten rycerz w rozszarpanej zbroi
by jak człowiek szedł do Boga-Człowieka,
aniołowie, aniołowie biali.”
K.K. Baczyński

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców oraz cała społeczność szkolna Zespołu Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia. Niech nadchodzące Święta Narodzenia Pańskiego będą dla wszystkich wspaniałym czasem, pełnym rodzinnego ciepła, uśmiechu i magicznej atmosfery. Niech upłyną w spokoju i radości wśród najbliższych.

Niech nadchodzący Nowy Rok 2022 będzie pełen sukcesów i dobrych decyzji, niech każdy dzień upływa w dostatku, a marzenia staną się rzeczywistością.

Życzy Dyrekcja
Zespołu szkół im. K.K. Baczyńskiego
w Dąbrowie Tarnowskiej