?

W dniu dzisiejszym w naszej placówce odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego. Gościliśmy z tej okazji wyśmienitych gości, w tym Poseł na Sejm RP Annę Pieczarkę oraz Wicemarszałka Józefa Gawrona. Wspólnie ze Starostą Dąbrowskim Lesławem Wieczorkiem i Wicestarostą Krzysztofem Brykiem skierowali życzenia okolicznościowe, pogratulowali młodzieży osiągniętych wyników w nauce, a także rozdali wyróżnionym uczniom upominki książkowe i dyplomy. Swoją obecnością zaszczycili nas również Komendant Hufca Pracy Grażyna Kochanek, Kierownik ARMiR w Dąbrowie Tarnowskiej Andrzej Giza oraz Przewodniczący Rady Rodziców Mariusz Dymon. Młodzieży i pracownikom szkoły życzymy udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu.