Nasza pomoc dla Ukrainy

Dzisiaj po stronie ukraińskiej, tuż przy granicy polsko – ukraińskiej, odbyło się kolejne przekazanie darów dla mieszkańców miasta Bałta na Ukrainie, w którym uczestniczył Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk oraz Dyrektor Szpitala w Bałcie Kacmaza Roman Wasilowić. Dzięki hojności Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej przekazano kolejna karetkę ludności ukraińskiej.

Nasza szkoła także włączyła się w tą akcję przekazując agregat prądotwórczy zakupiony z darowizny otrzymanej od przedsiębiorcy z Berlina Pana Ulrich Urban na wsparcie walczącej Ukrainy i jej mieszkańców przebywających w Polsce. Przekazaliśmy dodatkowo żywność, środki czystości i materiały opatrunkowe zebrane przez samorząd uczniowski szkoły oraz druhów Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół – Świat Pracy” oddział Dąbrowa Tarnowska pod przewodnictwem Rafała Szydłowskiego.

Podziekowanie-U.-Urban-1

Podziekowanie-U.-Urban-2

Podziekowanie-1

Podziekowanie-2