Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023.

Witamy szczególnie serdecznie uczniów klas pierwszych. Mamy nadzieję, że czujecie się w naszej szkole znakomicie. O wszystko pytajcie starszych kolegów, nauczycieli i pozostałych pracowników. Pomożemy!!

Dziś, 1. września, obchodziliśmy również rocznicę wybuchu II wojny światowej. Z tej okazji gościliśmy znamienitych gości, a wraz z Wicemarszałkiem Województwa Małopolskiego Józefem Gawronem, złożyliśmy wiązankę i zapaliliśmy znicze pod pomnikiem. Była też okazja do wręczenia gratulacji pani Bożenie Nadolskiej – Walus i innym osobom, które przyczyniły się do powstania książki o naszej placówce.

Mamy nadzieję, że odpoczęliście podczas wakacji i macie mnóstwo energii, by rozpocząć nowy rok szkolny!