Spotkanie we wspólnocie wolontariuszy z klerykiem Dawidem Sową

22 września 2022 roku odbyło się formacyjne spotkanie wolontariuszy z klerykiem z Seminarium Duchownego w Tarnowie -Dawidem Sową. W spotkaniu uczestniczyli również Pan Dyrektor Robert Pantera i opiekunki szkolnego koła wolontariuszy Pani Justyna Tomaszowicz i Pani Bożena Nadolska-Walus.  Zaproszony gość podzielił się z nami doświadczeniami   z pobytu na misjach w Brazylii, gdzie w grupie kilku kleryków wolontariuszy wspomagali misjonarza  w jego codziennych trudnych obowiązkach. Ponadto zachęcał młodzież do czynienia dobra. Mówił o tym, że w hospicjum, szpitalu, czy domach starości czekają na nas ludzie spragnieni naszej obecności, a podarowany dobry uczynek wyzwala w obdarowanym potrzebę dzielenia się dobrem.

Dziękujemy za wspaniałe spotkanie!