Szkolne Dni Regionalne na ogólnopolskiej Bibliotecznej Liście Przebojów!

Mamy zaszczyt poinformować, iż wydarzenie organizowane przez Bibliotekę Szkolną – Szkolne Dni Regionalne – znalazło się na pierwszym miejscu Bibliotecznej Listy Przebojów publikowanej przez ogólnopolskie czasopismo „Biblioteka w Szkole”.

W grudniu 2022 r. odbyła się już XX edycja Szkolnych Dni Regionalnych, podczas których promujemy naszą „Małą Ojczyznę”, tradycję, kulturę, rękodzieło oraz lokalnych twórców. W ramach obchodów przygotowujemy liczne wystawy, konkursy, warsztaty, wykłady, degustacje.

Cieszymy się, że nasza inicjatywa została zauważona i doceniona na arenie ogólnopolskiej!

Informacja o wydarzeniu została również zamieszczona na stronie internetowej czasopisma „Biblioteka w Szkole” – https://biblioteka.pl/artykul/Co-sie-dzialo-w-bibliotekach/12109.

Zachęcamy do przeczytania!

Biblioteka Szkolna
mgr Małgorzata Zielińska
mgr Agata Hajdas