Uczniowie naszej szkoły biorą udział w Code Quest Academy

We wtorek 14 lutego uczniowie zainteresowani programowaniem brali udział w pierwszym spotkaniu w ramach  Code Quest Academy. Jest to program zorganizowany przez Lockheed Martin i skierowany do uczniów szkół średnich. Głównym celem programu jest doskonalenie umiejętności programowania. Mentorzy prowadzący zajęcia   udzielają też cennych rad dotyczących rozwoju kariery w branży IT. W tym roku program realizowany będzie w USA, Wielkiej Brytanii, Australii i Polsce.

Po zakończonym cyklu spotkań Lockheed Martin organizuje drużynowy konkurs Code Quest. W tym roku konkurs odbędzie się 22 kwietnia w Polskich Zakładach Lotniczych (Lockheed Martin) w Mielcu. Do konkursu zgłoszone są dwa zespoły z naszej szkoły.

Istnieje jeszcze możliwość dołączenia do kolejnych zajęć Code Quest Academy.
Zgłoszenia przyjmuje nauczyciel informatyki Władysław Makosiej.