Kandydaci na Przewodniczącego SU – Karol Zawiślak

Dzień dobry, z tej strony Karol Zawiślak z klasy 3 TŻH.

Już po raz drugi zdecydowałem się na kandydowanie w wyborach do samorządu szkolnego, w ubiegłym roku szkolnym pełniłem bowiem funkcje zastępcy przewodniczącego, wiec śmiało moge powiedzieć ze doświadczenie w pracy w samorządzie już mam.

Inicjatywy które zrealizowaliśmy w poprzednim roku szkolnym, chcemy zrealizować również teraz. 

Lecz nie ograniczamy się tylko do tego co było… napewno starać się będziemy o otwarcie nowych możliwości dla uczniów w naszej szkole. Chciałbym po raz kolejny brać czynny udział w życiu szkoły i razem z całym samorządem starać się o dobre relacje w szkole, i w miarę możliwości starać się spełniać wasze oczekiwania (lecz jak wiemy nie wszystko jest zależne tylko od nas). 

Jeśli zdecydujecie ze jestem odpowiednią osobą do piastowania funkcji przewodniczącego, serdecznie proszę o wasze głosy.