Kandydaci na Przewodniczącego SU – Magdalena Patryjak

Nazywam się Magdalena Patryjak i chodzę do 4 klasy o profilu ekonomicznym. Ponownie kandyduję do Samorządu Uczniowskiego, w ubiegłym roku szkolnym sprawowałam funkcję sekretarza samorządu i myślę, że poradziłam sobie bardzo dobrze z tym zadaniem, tak więc posiadam doświadczenie i chciałabym dalej aktywnie uczestniczyć w życiu szkoły. Nie ograniczamy się do akcji, które były realizowane w ubiegłym roku, będziemy starać się wprowadzać w życie szkoły nowe pomysły. Zależy mi na tym, aby jak najlepiej reprezentować naszą szkołę, ale też Was – uczniów i w miarę możliwości spełniać Wasze oczekiwania, bo jak wiemy nie wszystko jest możliwe do zrealizowania. Rola przewodniczącego to ciężkie zadanie, ale myślę, że moja odpowiedzialna osoba sprosta wyzwaniom z tym związanym. Dziękuję i liczę na Wasze głosy!